Michal-Rassek-Nie-musisz-sie-juz-bacCiągle słuchamy w domu jednej płyty. Czasami zmieniamy muzykę by po tygodniu lub dwóch znów wrzucić do odtwarzacza płytę Michała Rasska “Nie musisz się już bać”. Co w niej jest takiego?

Oprócz miłego dla ucha głosu, profesjonalnej oprawy muzycznej zaskakuje słowami piosenek. To właśnie one sprawiają, że w tę płytę można wsłuchiwać się bez końca. Mam swoją ulubioną piosenkę, które zaczyna się od słów “Naczynie stoi w strugach deszczu i dziwi się, że nie jest tak jak miało być. Woda lodowata chłodzi krew, kiedyś pełna życia teraz jest jak ten deszcz…” I dalej następuje piękna opowieść o naczyniu, które zostaje naprawione i jak drogocenny skarb przeniesione w delikatnych rękach Boga. I naprawdę trudno nie zobaczyć w tym utworze odrobiny własnej historii. Słowa wszystkich piosenek odnoszą się do tekstów Biblii i nadają im nowe bardzo osobiste znaczenie.

A teraz nowina 🙂

Ogłaszamy konkurs w którym nagrodą jest właśnie ta płyta z osobistą dedykacją Michała. Chcesz ją wygrać? To proste!
Zadaniem konkursowym jest napisanie przynajmniej jednego wersetu biblijnego zawierającego słowa “nie bój się”.

Uwaga! Wyjątkowo, aby umożliwić osobom niekorzystającym z FB rozciągamy konkurs na nasz blog. Wystarczy, że umieścisz w komentarzu pod tym artykułem werset zawierający słowa “Nie bój się”.

Rozwiązanie konkursu 13.12.2015 około godz. 20