list_z_belgii Docieramy do wielu miejsc na świecie. Jesteśmy dostępni dla Polaków w Europie i Ameryce, Afryce i Australii. Bardzo Wam dziękujemy, że nas odwiedzacie. Dostajemy sporo listów ale wiadomość z Belgii specjalnie nas ucieszyła. Chcemy się nią podzielić ponieważ wyraźnie pokazuje, że podobne poruszenie jakie znamy z Polski dzieję się w innych częściach Europy. Czyżby Europa budziła się ze snu? O tak! Modlimy się o to!

Kochani witamy was i pozdrawiamy Z Belgii .

Chcemy się z wami podzielić tym co przeżyliśmy pierwszy raz w życiu na żywo u nas w Belgii w jednym z kościołów, w którym odbyła się konferencja uzdrowienia w ostatni weekend stycznia 2016 roku.
Przyjechał do kościoła pastor z Belgii z żoną i kilkoma osobami, głosił Słowo o uzdrawianiu.
Wszystko rozpoczęło się w piątek a już w sobotę po południu wyszliśmy z pastorem na ulice by modlić się o ludzi.
Po krótkiej modlitwie Bóg wskazywał o kogo należy się modlić, objawiał również dolegliwości tych osób.
Pastor podchodził do ludzi z ulicy mówił im o bólu, który im dokucza, o chorobie która atakuje ich ciało , ludzie byli zaskoczeni , niektórzy krzykiem odpowiadali: kim ty jesteś, że to wiesz ?????? Pastor się modlił o nich, ból ustępował natychmiast, ludzie ci przyszli na wieczorne nabożeństwo i oddali życie Jezusowi.

Po wieczornym nabożeństwie były kolejne modlitwy za chorych i kolejne uzdrowienia , z depresji, migreny, jeden człowiek przyszedł o kulach na nabożeństwo a wyszedł na własnych nogach, skakał i płakał modląc się i dziękując Bogu za cud uzdrowienia, kobieta przeszła w listopadzie operacje kolana , było ono bolące i skrzywione , podczas modlitwy kolano się wyprostowało , ból minął, człowiek miał krótsza jedną nogę, usiadł na krzesło, na drugim położył swoje nogi, rozpoczęto modlitwę a jego noga zaczęła się wydłużać i zatrzymała się, gdy dorównała nodze zdrowej , kiedy wstał na nogi obie były równe , już nie kulał ………

W miniona niedzielę , tydzień po konferencji były kolejne świadectwa uzdrowień m.in. człowiek który przez 20 lat miał chore jelita został uleczony całkowicie, kobieta która nie mogła się poruszać po operacji nóg , wstała na nogi i zaczęła chodzić………….

Modliliśmy się, śpiewaliśmy , radowaliśmy i płakaliśmy chwaląc Pana za Jego dzieła !!!

Po raz pierwszy w życiu widzieliśmy na żywo coś takiego , Bóg spełnił pragnienie naszych serc. Słyszeliśmy o uzdrowieniach , oglądaliśmy je na płytach , ale teraz zobaczyliśmy je na żywo .
Dziękujemy Jemu za to i chcemy to opowiadać całemu światu !!!!!!!!!!

Pozdrawiamy z Belgii i niech WAS BÓG BŁOGOSŁAWI
M&P z rodziną