kto_wyłaczył_mój_mozgGdybym chrześcijanom zadała pytanie: czy wierzysz, że przemiana umysłu jest możliwa? Zapewne przeważnie otrzymałabym odpowiedź twierdzącą. Niektórzy nawet na potwierdzenie przytoczyliby jeden lub kilka wersetów biblijnych. Jednak gdyby zadać kolejne pytanie: jak skutecznie zmienić myślenie? Hmm… obawiam się, że odpowiedzi nie byłyby tak zdecydowane.

Od lat z zainteresowaniem badamy z Markiem temat zmiany myślenia. Dlatego gdy trafiła do nas książka “Kto wyłączył mój mózg?” wiedzieliśmy, że autorka trafiła w samo sedno.
Ta książka to połączenie wiedzy medycznej, psychologicznej z ponadczasowymi wskazaniami Biblii. Wiedza z dziedziny biologii i neurologii jest podana przez autorkę w bardzo przystępny i prosty sposób, a Słowo Boże jest traktowane jako najwyższy autorytet. Niesamowite połączenie. Uważam, że takiej książki jeszcze nie było na polskim rynku wydawniczym.

Czy nie jesteś ciekaw procesów które zachodzą w Twoim mózgu gdy przebaczasz? Jakie ścieżki neuronowe powstają gdy jesteś wdzięczny? Jak zmienia się wydajność Twojego mózgu gdy przestajesz się martwić? Czy wiesz, że określenie “myśli serca” można traktować dosłownie?

Ta książka to nade wszystko praktyczny poradnik. Przeprowadza Twój mózg przez sekwencję zadań, które tworzą nowe obwody neuronowe. To może zmienić Twoje myślenie na zawsze. Zadawane pytania ujawniają toksyczne myśli i emocje. Przenoszą je do świadomości i pozwalają podjąć odpowiedzialne wybory.

Na koniec refleksja. To nie jest książka do “poczytania”. Bez zaangażowania w proces zmiany nie zobaczysz rezultatów. To zupełnie tak jakbym polecała Ci książkę o fitnessie. Mogę dać Ci najlepszy program treningowy świata, ale jeśli nie zaczniesz go realizować i wykonywać ćwiczeń to nic się nie zmieni.
To skuteczny program! Wiem, bo sama spróbowałam 2 z 13 sposobów na odtrucie swojego myślenia i rezultaty zobaczyłam po upływie kilku dni. Dlatego szczerze i z przekonaniem polecam!

Dzięki uprzejmości Wydawcy mamy dla czytelników naszego bloga książkę w prezencie. Jeśli chcesz ją otrzymać napisz do nas  na adres: biuro@ibog.pl podając krótkie uzasadnienie. Spośród nadesłanych do 15.06.1016 listów wybierzemy jeden, którego autor otrzyma książkę za darmo.

Księgarnia internetowa